JWP

Forum gangu JWP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-03-18 13:04:25

xenon

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 8
Punktów :   

dot. szkolenia

wydaje mi sie za trzeba robić wszystko by móc szkolic Kurierów i Seryjnych zabójców. Jeśli sie już ich ma (a jesteś atakowany/a i farmiony/a)  to na jakis czas masz spokój. Wiem sam po sobie. Dopóki nie miałem seryjnych byłem nikim:) teraz juz mnie nikt nie farmi ani nie atakuje. Jesli bedzie sie miało przynajmniej te 50.000pkt za jednostki(SZ) to jest spokój. W miarę możliwości można "dorabiac" SZ. Powodzenia

Offline

 

#2 2008-03-18 16:30:03

Negrus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 7
Punktów :   

Re: dot. szkolenia

nie biorac pod uwage ze moga Cie zaatakowac ci z pierwszej dziesiatki na serwerze ja tak mialem pare razy. sami seryjni to jeszcze nic, czeba ich odpowiednio przeszkalac zeby byli silniejsi. seryjny = seryjny - wcale to nie jest regula. mozna miec seryjnego z atakiem 8.000 a mozna miec takiego z atakiem 23.000 dlatego szkolic, szkolic i jeszcze raz szkolic

Offline

 

#3 2008-03-19 09:03:48

xenon

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: dot. szkolenia

MAsz racje Negrus - zapomniałem dodać o szkoleniu seryjnych:) To jest bardzo ważne!!! Pomału dojdziemy na szczyt

Negrus napisał:

dlatego szkolic, szkolic i jeszcze raz szkolic

zgadzam sie w 100%
Pozdro!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blekitniforum.pun.pl www.fifa07online.pun.pl www.legendarnykage.pun.pl www.cabal-online.pun.pl www.transport.pun.pl